Пятница, 26.04.2024
Меню сайта
Наш опрос
Помог ли наш сайт найти нужную Вам информацию???
Всего ответов: 159
Поиск по Тэгам:)
Основы экономической теории производство биржа общество наука экономика деньги предложение цены капитал развитие доход прибыль труд цена товар благо Количество бизнес риск рост бюджет собственность функции издержки продукция государство рынок Виды предприниматель деятельность организация страна гараж парковка гостевой дом сад детская площадка пляж Картография кусты деревья дороги дача забор дерево Баня кустарник живая изгородь почва природа ландшафтоведение морфологическая структура классификация масштаб ландшафт геосистема свойства Власть карта участок камень дверь ступеньки озеленения участка вынесения зона отдыха кустарники бассейн дорога вход дом огород озеленения территории условные обозначения газон экспликация беседка озеленения дачного участка цветник права закон президент раздел Верховная Рада кадастр Земля право система выборы голос украина статья Кодекс система координат отрасль предприятие 6зем ДЗК землеустройство
Статистика
Яндекс.Метрика
Главная » Файлы » Державний земельний кадастр » Лабораторные работы

Лабораторна робота № 1.КЛАСИФІКАЦІЯ УГІДЬ ПРИ ВЕДЕННІ ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ
Скачать с сервера () · Скачать удаленно ()  ·  28.01.2011, 20:37

Мета роботи: вивчити класифікацію угідь у землеустрої

Зміст завдання: спираючись на отримані знання,  класифікувати угіддя, вказавши номери граф форми № 6-зем.

Теоретична частина. Центральним (базовим) об'єктом, вихідним джерелом кадастрової інформації є окрема земельна ділянка, яка розглядається не тільки як матеріальний об'єкт, тобто об'єкт користування, а, в першу чергу, як об'єкт права.

Відповідно до ст. 79 Земельного кодексу України земельна ділянка — це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами.

 Право власності на земельну ділянку поширюється в її межах на поверхневий (ґрунтовий) шар, а також на водні об’єкти, ліси і багаторічні насадження, які на ній знаходяться і  розповсюджується на простір, що знаходиться над та під поверхнею ділянки на висоту і на глибину, необхідні для зведення житлових, виробничих та інших будівель і споруд [1].

Земельні ділянки як основні земельно-кадастрові одиниці якісно неоднорідні, мають різні природно-історичні властивості і якості, що враховується при їх використанні і стосується різних угідь. Земельний кадастр у межах земельної ділянки ведеться за угіддями. У зв'язку з цим угіддя є основним елементом земельного кадастру.

Головною ознакою, яка відображає відмінності окремих видів угідь, служить характер використання землі. При цьому класифікація угідь проводиться з урахуванням основного призначення і систематичного використання окремих ділянок землі для певних виробничих цілей.

Крім характеру використання землі, при класифікації угідь необхідно враховувати природні властивості, які відображають якісний стан окремих земельних ділянок. Таким чином, під земельними угіддями слід розуміти ділянки землі, що систематично використовуються або придатні до використання для конкретних господарських цілей і які відрізняються за природно-історичними ознаками (ГОСТ 17.5.1.05-80, с.2).

В Україні впроваджена класифікація земельних угідь, яка спирається на Європейські стандарти землекористувань. Згідно з цією класифіка­цією розроблена структура вітчизняних земельних угідь, до якої увійшли сім об'єднаних груп угідь:

 

Порядок виконання роботи: За нижченаведеною формою дати визначення угідь відповідно до варіанту. У землеустрої користуються поняттями угідь, наведеними в Інструкції з заповнення  державної статистичної звітності з кількісного обліку земель (форми №№ 6-зем, 6а-зем, 6б-зем, 2-зем), затвердженої і  введеної  в  дію  наказом  Держстандарту України від 22 жовтня 1996 року № 441. Текст її складає основу Додатка 1, який є доповненням до Методичних вказівок з виконання курсового проекту «Ведення державної статистичної звітності з кількісного обліку земель в межах ради базового рівня». Визначення угідь подані у пункті 2.3. «Порядок заповнення граф першого та другого розділів форми 6-зем».

Скачать лабораторную работу полностью

Категория: Лабораторные работы | Добавил: ZiK | Теги: 6зем, ДЗК, Лабораторные работы
Просмотров: 3553 | Загрузок: 402 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Дисциплины
Лабораторные работы [1]
Конспекты [0]
Методички [2]
Инструкции [1]
Нормативные документы [4]
Экзамен [1]
Мини Чат
200
Ссылки
Copyright MyCorp © 2024
Сделать бесплатный сайт с uCoz